Zaznacz stronę

Zobacz kilka z moich projektów

W ostatnim czasie zajmuję się tymi działaniami

Zobacz i oceń czy chcesz ze mną współpracować 🙂
Ostatnia aktualizacja – grudzień 2020 🙂

MILMA – Historia w kuchni (Sylwia Machnik)

Czy wyobrażasz sobie życie bez prądu?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu na polskiej wsi ugotowanie obiadu trwało o wiele dłużej i było o wiele trudniejsze. Rozpalenie w piecu, przyniesienie wody ze studni, do tego nikła dostępność produktów wymagały ogromnej pracy i sporego zaangażowania. Sylwia edukuje dzieci i młodzież (a także dorosłych na YouTube) jak kiedyś żyli ludzie: jak wyglądało codzienne życie naszych prababć, jak ówczesna Grażyna gotowała, prasowała czy prała ubrania.

W ramach naszej współpracy rozpoczęliśmy od totalnego zera by przejść cały proces tworzenia mikrofirmy. Stworzyliśmy strategię działania, identyfikację wizualną, stronę internetową, fanpage, materiały edukacyjne, ofertę dla klientów na prowadzenie warsztatów, a dodatkowo dużym powodzeniem cieszą się jej filmy na YouTube.

W ciągu kilku miesięcy stworzyliśmy od podstaw działalność, która zarabia na prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży. W czasie ich trwania młodzi ludzie mogą nie tylko usłyszeć o tym jak kiedyś żyli ich przodkowie, ale dosłownie dotknąć historii: starych żelazek, wyżymaczki oraz wyprać pranie na tarze.

Szczegółowy przebieg tej współpracy możesz przeczytać tutaj:
CASE STUDY

http://milma.com.pl

Odtworzeń filmów na YouTube

Dni od startu do pierwszego klienta

Miesięcy współpracy

Kanał kulinarny Bez Presji

Gotuj zdrowo, smacznie i co najważniejsze szybko

Kanał kulinarny, który powstał w październiku 2020 roku i stopniowo zdobywa zaufanie i zainteresowanie fanów.

Przepisy Kasi i Eweliny to kwintesencja naturalności, różnorodnych smaków i zdrowych przepisów, które od lat testowały na własnych stołach.

 

http://bezpresji.com

Filmów kulinarnych

Fanów na instagramie

Od tylu miesięcy publikujemy

Drukarnia Repromania

Czy promocja przez materiały drukowane ma sens?

Ogromne ilości pieniędzy są każdego roku przesuwane z mediów tradycyjnych, jak radio, telewizja, billboardy oraz ulotki, plakaty i inne materiały drukowane. To co mogę powiedzieć z całą pewnością, to to, że druk nie umrze. Wciąż najlepsze efekty daje połączenie wielu kanałów dotarcia do klienta.

Moim głównym działaniem było prowadzenie swojej drukarni cyfrowej we Wrocławiu. Specjalizowaliśmy się w obsłudze firm budowlanych drukując dokumentacje techniczne i powykonawcze. Pracowaliśmy także z firmami szkoleniowymi i edukacyjnymi. Dla wielu firmy wykonywaliśmy także standardowe wydruki dla firm i organizacji: wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, banery, naklejki i inne cuda 🙂

Rocznie obsługiwaliśmy kilkanaście tysięcy klientów w tym grupę naszych stałych klientów. Dlatego też nasze social media są w zasadzie niewidoczne, ale zamówienia na czas i w dobrych cenach. Dobre pozycjonowanie na kilka kluczowych fraz w wyszukiwarce robi robotę 🙂

http://repromania.pl

Lat na rynku (choć tak naprawdę ponad 17)

Tyle razy można złożyć na pół kartkę A4

Tyle pełnych segregatorów miało największe pojedyncze zamówienie

Uwielbiam Zalew Mietkowski

Czy można promować dziurę w ziemi?

Kojarzysz wielkie czerwone skały kanionu rzeki Kolorado? To jedna z najbardziej pożądanych przez turystów atrakcji Stanów Zjednoczonych. W praktyce to wielka dziura w ziemi. Na Dolnym Śląsku także mamy fantastyczną dziurę w ziemi i to stworzoną ponad 30 lat przez człowieka. Ta dziura to Zalew Mietkowski w gminie Mietków – największa tafla wody w województwie. Megapopularne miejsce wśród fanów kitesurfingu, windsurfingu, a także żeglarzy i fanów weekendowego plażingu.

Od 6 lat prowadzę fanpage na Facebooku promujący to wspaniałe miejsce, a od niedawna także na stronie www. To mój ulubiony projekt niekomercyjny jaki prowadzę.

http://zalewmietkowski.pl

Fanów na FB

Postów na fanpage

Od tylu miesięcy działa projekt

Utalentowani Wrocław

Wykorzystujesz swoje mocne strony?

Tworzymy we Wrocławiu społeczność osób zainteresowanych swoim rozwojem swoich mocnych stron i talentów. Bazujemy na kilkudziesięciu latach psychologii pozytywnej przekształconej na kwestionariusz StrengthFinder 2.0. Rozmawiamy, wymieniamy się doświadczeniami, inspirujemy się wzajemnie i pomagamy zwiększać samoświadomość mocnych stron.

Każdy z nas ma takie czynności i zachowania, które przychodzą mu naturalnie. Dla jednych naturalne będzie myślenie w szerokiej perspektywie, dla innych szybkie przystępowania od myśli do działania, a jeszcze ktoś potrafi szukać sposobów by maksymalizować efekty swoich działań. Większość działań odbywa się w realu, zatem jeśli ten temat jest dla Ciebie interesujący to zapraszamy na spotkania, które odbywają się zwykle w ostatnią środę miesiąca. Szczegóły zawsze znajdziesz w naszej grupie na Facebooku Utalentowani Wrocław

Osób przyszło na spotkania

Bezczelnie obgadujemy tyle talentów

Średnio osób na spotkaniu

Wiosenny Maraton Pomocy Owadom

Czy możemy sobie pozwolić na życie bez pszczół?

Z Danielem poznaliśmy się już kilka lat temu. Współpracowaliśmy przy wielu projektach – nagrywaliśmy wideo na jego Facebooka, promowaliśmy projekt croudfundingowy Bzykająca Przyczeoka Edukuje 2.0 i często wymieniamy się pomysłami i pokazujemy swoje materiały zanim ujrzy je reszta świata. Mam także przyjemność obsługiwać jego zamówienia na wydruki – naklejki na słoiki, plansze na warsztaty czy książeczki edukacyjne.

Tutaj wyróżniliśmy projekt który zawierał nie tylko stworzenie materiałów graficznych, wideo, ale także zorganizowanie lokalnej imprezy. Podczas jej trwania Odbyły się warsztaty pszczelarskie i zbieraliśmy fundusze na rozwój projektu edukowania dzieci w temacie pszczół.

Kiedy zapytałem Daniela co z tych współprac jest najbardziej wartościowe powiedział, że jest to tworzenie materiałów video oraz pokazywanie innej perspektywy na jego pomysły i działania. Zwracanie uwagi na rzeczy, których on nie widzi.

Zobaczcie jego fanpage na Facebooku Ślężańskie Miody oraz jego stronę www z potężną bazą wiedzy

http://slezanskiemiody.pl

Fanów na spotkaniu

Co najmniej tyle filmów nagraliśmy razem

Pszczół w jednym ulu

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Napisz czego potrzebujesz w zakresie twoich działań w sieci, a ja chętnie doradzę Ci, którymi ścieżkami warto pójść w twoim przypadku.

Sporo technicznej pracy mogę wykonać za Ciebie, jednak proces tworzenia swojego projektu w internecie to nie spacerek, a naprawdę setki godzin solidnej pracy. Jednak warte zachodu!